Jesteś Bogiem (2012)

darmowy player filmów

Jesteś Bogiem (2012) HD PL

Jesteś Bogiem w reżyserii Leszka Dawida to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza – Magika /Marcin Kowalczyk/, Sebastiana Salberta – Rahima /Dawid Ogrodnik/ i Wojciecha Alszera – Fokusa /Tomasz Schuchardt/ rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzyy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny Jestem Bogiem, stali się głosem pokolenia młodych Polaków. Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika, wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: Kinematografia, minialbum Jestem Bogiem oraz Archiwum kinematografii sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze Kinematografii fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.

Opinie o filmie: “Jesteś Bogiem (2012)” | komentarzy: 8

  1. Oooo, dlaczego ja tak późno obejrzałam ten film ;_;. Zajebisty! Na końcu się popłakałam jak był ten moment gdy wszyscy płakali… Polecam ten film. Dla tych co szanują porządny Rap oczywiście ;d

  2. Najlepszy polski Film ,ale ta wersja to chyba nie jest ani kinowa ani „Finalna”, gdyż widać w niektórych scenach „jak mikrofon wystaje z góry ”
    – Ważne , że byłem w kinie , ale musiałem obejrzeć to jeszcze raz, Fenomenalna robota.

  3. Zajebisty film. Polecam jak najbardziej .! Magik kochamy Cie. <3 ;**

Dodaj komentarz