John Carter (2012)
John Carter (2012) Lektor PL

John Carter /Taylor Kitsch/ to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem /Willem Dafoe/ i księżniczką Dejah Thoris /Lynn Collins/, która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.


GD Star Rating
loading...
John Carter (2012), 8.0 out of 10 based on 11 ratings

Opinie o filmie: “John Carter (2012)” | komentarzy: 2

  1. basnowy taki fajowy filmidło nawet niezła akcja nie chciało mi sie przeijac do przodu no i te postaci zmyslne bez wiekszych przegiec jak w avatarze bardzo miło sie oglada. Western po marsjansku :)

  2. całekiem całkiem tylko troche nierealne ale da się przeżyć fajne wrzżenia a tak poza tematem ludzie ogarnijcie się czemu piszecie komentarze „fajne”albo „głupie” przez to niewiadomo przed pooglądaniem czy jest fajny zastanuwcie się troche!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ 2 = dziesięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>