Niemożliwe / The Impossible (2012) HD

darmowy player filmów

Niemożliwe / The Impossible (2012) Lektor PL HD

Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku – jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria /Naomi Watts/ i Henry /Ewan McGregor/ wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.

Opinie o filmie: “Niemożliwe / The Impossible (2012) HD” | komentarzy: 14

  1. Fabula filmu jest bardzo dobra moze nie chodzi tu o samo tsunami lecz o wiez rodzinna praktycznie nikt nie tracil nadziei

  2. Cudowny, płakałam prawie caly czas. Pokazuje co tak na prawdę jest w życiu najwazniejsze…

  3. mega dobry film.. płakałam więc, jest naprawdę godny polecenia, z polecenia innej osoby go obejrzałam ..przepiękny. pod względem ukazania wartości życia.

  4. film taki średni, nic szczególnego w nim nie było. Bardziej polecam film ”Dziewczyna z tatuażem” o wiele lepszy

  5. Przepiękny film.Dawno już taiego nie widziałam.Pokazuje jakie wartości w życiu tak naprawdę są ważne….miłość, wiara i rodzina. Szkoda , że w codziennym życiu często onich zapiominamy…Gorąco polecam!!!

  6. bardzo piekny film ale tez bardzo fmutny.. bardzo płakalam na nim;( polecam… dobrze sie naszczeście skonczyl

Dodaj komentarz