Niemożliwe / The Impossible (2012)
Niemożliwe / The Impossible (2012) Lektor PL

Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku – jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria /Naomi Watts/ i Henry /Ewan McGregor/ wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.

GD Star Rating
loading...
Niemożliwe / The Impossible (2012), 8.4 out of 10 based on 189 ratings

Opinie o filmie: “Niemożliwe / The Impossible (2012)” | komentarzy: 14

  1. mega dobry film.. płakałam więc, jest naprawdę godny polecenia, z polecenia innej osoby go obejrzałam ..przepiękny. pod względem ukazania wartości życia.

  2. Przepiękny film.Dawno już taiego nie widziałam.Pokazuje jakie wartości w życiu tak naprawdę są ważne….miłość, wiara i rodzina. Szkoda , że w codziennym życiu często onich zapiominamy…Gorąco polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ 4 = dwanaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>