Ostatnia piosenka / The Last Song (2010)

darmowy player filmów

Ostatnia piosenka / The Last Song (2010) LEKTOR PL

Życie siedemnastoletniej Ronnie /Miley Cyrus/ zostaje wywrócone do góry nogami po wstrząsającej informacji o rozwodzie rodziców i przeprowadzce ojca /Greg Kinnear/ z Nowego Jorku na Tybee Island w Georgii. Trzy lata później bohaterka nadal czuje złość i alienuje się od rodziców. Matka /Kelly Preston/ uważa, że najlepszym pomysłem dla córki, będzie wyjazd do ojca i spędzenie z nim lata. Ojciec Ronnie, były pianista i nauczyciel, wiedzie spokojne życie pochłonięty tworzeniem dzieła sztuki, które stanie w centrum lokalnego kościoła.

Opinie o filmie: “Ostatnia piosenka / The Last Song (2010)” | komentarzy: 3

  1. Oglądałam ten film już wcześniej według mnie warto go zobaczyć opisuje nie tylko los oraz problemy bohaterkiale przedewszystkim ukazuje stosunek córki do ojca ukazuje bezgraniczne oddanie ojca córce oraz odwrotnie.To nie tylko wątek miłosny,ale także pewne przesłanie ,że w życiu nie ma rzeczy niemożliwch i jeśli się czegoś pragnie można to spełnić.Są tu również zawarte uczucia ojca wobec córki a także historia miłości głównej bohaterki polecam.

  2. Świetny film. Doskonale zostały w nim ujęte problemy z jakimi boryka się wiele rodzin i nastolatek. Wiele scen wpływa bardzo na emocje podczas oglądania. Można śmiać się do rozpuku, a chwilę później ocierać łzy wzruszenia. Bardzo polecam..

Dodaj komentarz