Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2 (2012)
Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2 (2012) / The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 Lektor PL


Napisy PL

GD Star Rating
loading...
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 (2012), 8.8 out of 10 based on 169 ratings

Opinie o filmie: “Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2 (2012)” | komentarzy: 31

    • I pisze, tylko że bez nowych przygód, lecz zmierzch oczami Edwarda jest dużo przecieków w sieci, ale stephanie mayer właśnie mówiła, że pracuje nad zmierzchem oczami Edwarda, więc… :)

  1. uwielbiam uwielbiam uwielbiam film i tą stronę…
    oglądałam w kinie, ale i tak mogę oglądać bez końca i nigdy mi się nie znudzi…
    mam nadzieję, że będą kolejne części

  2. Najwspanialszy film na świecie. Oczywiści moim zdaniem jest to najlepsza część. Słyszeliści newsa? Nie to posłuchajcie. Stephanie Meyer zapowiedziała , że prawdopodobnie napisze kolejną część już 5 specjalnie dla jej fanów którzy nie mogą pogodzić się z tym , że to już koniec sagi (włącznie ze mną ;)). Trzymam za nią kciuki , żeby napisała tą część i to szybko bo umrę z ciekawości. Pozdro ;)

  3. Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!

  4. Nie ma to jak metroseksualne wampiry ;/ Jedynie pierwsza część jeszcze byłą sensowna, każda kolejne to jeszcze większa chała. Na szczęście to ostatnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


7 − siedem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>