Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2 (2012)

darmowy player filmów

Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2 (2012) / The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 Lektor PL


Napisy PL

Opinie o filmie: “Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2 (2012)” | komentarzy: 31

 1. I pisze, tylko że bez nowych przygód, lecz zmierzch oczami Edwarda jest dużo przecieków w sieci, ale stephanie mayer właśnie mówiła, że pracuje nad zmierzchem oczami Edwarda, więc… :)

 2. Piękny film. Mam nadzieję że Stephanie Mayer napisze jeszcze jedną książkę o przygodach Belli, Edwarda, Renesmee, Jacoba i reszcie bohaterów.

 3. Może to po prostu nie jest film dla chłopaków.Bo widzę,że tylko dziewczyny tu komentują.Zajmij się lepiej filmami typowo dla chłopaków

 4. Dokładnie.Chciałbym,żeby co krótki odstęp czasu wychodziła kolejna część i książka i film oczywiście :)

 5. uwielbiam uwielbiam uwielbiam film i tą stronę…
  oglądałam w kinie, ale i tak mogę oglądać bez końca i nigdy mi się nie znudzi…
  mam nadzieję, że będą kolejne części

 6. Najwspanialszy film na świecie. Oczywiści moim zdaniem jest to najlepsza część. Słyszeliści newsa? Nie to posłuchajcie. Stephanie Meyer zapowiedziała , że prawdopodobnie napisze kolejną część już 5 specjalnie dla jej fanów którzy nie mogą pogodzić się z tym , że to już koniec sagi (włącznie ze mną ;)). Trzymam za nią kciuki , żeby napisała tą część i to szybko bo umrę z ciekawości. Pozdro ;)

 7. Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!

 8. no niestety lekkie rozczarowanie :(
  może dlatego,ze najpierw czytalam książke…
  no trudno…

 9. Nie ma to jak metroseksualne wampiry ;/ Jedynie pierwsza część jeszcze byłą sensowna, każda kolejne to jeszcze większa chała. Na szczęście to ostatnia.

Dodaj komentarz